آکادمی سورینا فرصتی طلایی برای ورود به بازار کار

آکادمی سورینا در راستای اهداف برگزاری دوره‌های صفر تا صد آموزش و یادگیری طراحی سایت و انواع متدهای طراحی، سئو سایت، آموزش‌های پیرامون دنیای وب و غیره را به صورت کاملا حرفه‌ایی راه‌اندازی کرده است.

این دوره‌ها نتیجه سال‌ها تجربه و پشتکار ما است که در نظر داریم افراد متخصص را وارد دنیای فناوری نماییم، دوره‌ها به صورت عملی و منتورینگ برگزار خواهد شد و کاربران را برای ورود به بازار کار آشنا می‌نماید.

آکادمی سورینا

جدیدترین دوره ها

همراه با آکادمی سورینا تا ورود به بازار کار

آموزش تعیین استراتژی سئو سایت فروشگاهی

آموزش تعیین استراتژی سئو سایت فروشگاهی
بدون امتیاز 0 رای
3 ساعت آموزش
5,000,000 3,590,000 تومان

دوره جامع طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس
4.70 20 رای
30 ساعت آموزش
1,900,000 تومان
گواهی نامه معتبر آکادمی سورینا

 کارت و مدرک معتبر آکادمی سورینا پس از گذراندن دوره

افرادی که زیر نظر آکادمی سورینا آموزش دیده‌اند، مدرک معتبر ما را هم دریافت خواهند نمود و برای کار در هر کجای کشور به راحتی می‌توانند با ارائه مدرک و کارت اختصاصی خود مشغول به فعالیت شوند. این مدرک و کارت گواهی گذراندن دوره، نشان خواهد داد که کاربر تمامی آموزش‌های لازم را دیده‌ و کاملا مسلط شده است.

ساخت رزومه اختصاصی آکادمی سورینا

آکادمی سورینا یک رزومه اختصاصی برای هر فرد در نظر خواهد گرفت که بعد از طی کردن آموزش‌ها و کسب امتیاز قبولی به او اهدا خواهد شد. این رزومه می‌تواند در زندگی کاری شما بسیار موثر و کاربردی باشد به طوری که هنگام مراجعه به هر شرکت و سازمانی می‌توانید رزومه اختصاصی خود را داشته باشید و این یک امتیاز مثبت برای کاربر خواهد بود.

چرا آکادمی سورینا؟؟ دلیل انتخاب سورینا را بخوانید

انتخاب آکادمی سورینا می‌تواند به تغییر سرنوشت شما کمک کند در واقع کیفیت کار ما شعار نیست و این کاملا حقیقت است. با گذراندن هر کدام از دوره‌های آموزشی آکادمی سورینا شما می‌توانید به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ایی یادگیری را آغاز نموده و در نهایت با انجام و پیاده‌سازی محتواهای آموزش داده شده به صورت عملی قدم به قدم همراه با کاربر خواهیم بود.

از جمله مزایای آکادمی سورینا ارائه مدرک معتبر و طراحی رزومه شخصی کاربر است. همراه با ما وارد بازار کار شوید! بعد از طی کردن آموزش‌های لازم هر کدام از کاربران می‌توانند وب سایت خود را داشته باشند و مستقیما وارد بازار کار شوند.

چرا آکادمی سورینا