درباره شرکت

داستان شکل گیری سورینا ایده
sorina idea
_

داستان شکل گیری سورینا ایده ؟

بخوانید دلیل خلق سورینا ایده

من محمد کریمی به دلیل علاقه زیادی که به دنیای کامپیوتر و وب داشتم از همان دوران انتخاب رشته، طراحی وب را برگزیدم و این موضوع باعث شد که از همان دوران دبیرستان جذب آموزش‌های مختلف در زمینه برنامه نویسی، طراحی سایت، گرافیک و غیره شدم.

شرکت خودم را تاسیس کردم و توانستم کسب و کارم را در حوزه فناوری داشته باشم. در طول سالهای متوالی تجربه و مهارت لازم را به دست آوردم و تیمی متخصص را تشکیل دادیم تا به صورت حرفه‌ایی فعالیت نماییم.

عشق در کار سورینا

دنیای حوزه کاری ما نیاز به علاقه دارد. ما تمام سعی و تلاش خود را انجام می‌دهیم تا پروژه‌های شما با موفقیت و به صورت کاملا حرفه‌ایی همراه با عشق و علاقه انجام دهیم.

_

اهداف و ماموریت سورینا ایده ؟

هدف ما خلق دنیایی بهتر است

سورینا با در نظر داشتن یک سری هدف‌ها و خط مشی‌ها سعی در انجام بهترین خدمات دارد طوری که پاسخگوی تمام نیازهای مشتری در حوزه طراحی سایت باشد

طراحی وب سایت دقیقا به این معنی است که یک پایگاه داده در دسترس همه کاربران وجود داشته باشد تا بتوان از طریق آن به معرفی و یا عرضه محصولی خاص در قالب سایت فعالیت نمود. طراحی سایت نیازمند یک فرآیند است که قبل از آن باید برنامه ها و طرح هایی برای انجام آن به عمل بیاید و بعد صفحات وب آماده شوند و برنامه نویسی های لازم انجام شود محتواهای مربوط به سایت در آن قرار داده شود و از نظر گرافیکی بایستی طرح های خاصی در آن درج شوند.

بهتر ساختن دنیا در توان ماست

تیم حرفه ای سورینا

برای این که وب سایت شما به نتیجه مطلوب برسد نیازمند یک تیم حرفه ایی هستید تا بتوانند سایت را به خوبی طراحی و پشتیبانی نمایند.